Ordubadda vətəndaş qəbulu keçirilib
İyulun 30-da Naxçıvan Muxtar Respublikası rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat nazirinin müavini, nazir vəzifələrini müvəqqəti icra edən Azər Məmmədrəhimov Ordubad rayonunda vətəndaşları qəbul edib.
Qəbuldan əvvəl Ordubad Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Rəcəb Rəhimli və Azər Məmmədrəhimov Ümummilli Lider Heydər Əliyevin Ordubad şəhərində ucaldılmış abidəsini ziyarət edərək önünə gül dəstələri qoyublar.
Vətəndaş qəbulu zamanı telekommunikasiya, poçt, nəqliyyat və məşğulluq sahələri ilə bağlı müraciətlər dinlənilib, qaldırılan məsələlərin həlli istiqamətində müvafiq tapşırıqlar verilib.
Qeyd edək ki, qəbul Naxçıvan Muxtar Respublikası Nazirlər Kabinetinin 2026-cı il üzrə rayonlarda vətəndaş qəbulu qrafikinə uyğun olaraq təşkil olunub.

В Ордубаде состоялся прием граждан.
30 июля заместитель министра цифрового развития и транспорта Нахчыванской Автономной Республики Азер Маммадрахимов, исполняющий обязанности министра, принял граждан в Ордубадском районе.
Перед приемом глава исполнительной власти Ордубадского района Раджаб Рахимли и Азер Маммадрахимов посетили памятник Национальному лидеру Гейдару Алиеву, установленный в городе Ордубад, и возложили к нему цветы.
В ходе приема граждан были заслушаны обращения по вопросам телекоммуникаций, почтовой связи, транспорта и занятости, даны соответствующие указания по решению поднятых вопросов.
Следует отметить, что прием был организован в соответствии с графиком приема граждан в районах Кабинета Министров Нахчыванской Автономной Республики на 2026 год.