Ordubadda vətəndaş qəbulu keçirilib
İyulun 30-da Naxçıvan Muxtar Respublikası rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat nazirinin müavini, nazir vəzifələrini müvəqqəti icra edən Azər Məmmədrəhimov Ordubad rayonunda vətəndaşları qəbul edib.
Qəbuldan əvvəl Ordubad Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Rəcəb Rəhimli və Azər Məmmədrəhimov Ümummilli Lider Heydər Əliyevin Ordubad şəhərində ucaldılmış abidəsini ziyarət edərək önünə gül dəstələri qoyublar.
Vətəndaş qəbulu zamanı telekommunikasiya, poçt, nəqliyyat və məşğulluq sahələri ilə bağlı müraciətlər dinlənilib, qaldırılan məsələlərin həlli istiqamətində müvafiq tapşırıqlar verilib.
Qeyd edək ki, qəbul Naxçıvan Muxtar Respublikası Nazirlər Kabinetinin 2026-cı il üzrə rayonlarda vətəndaş qəbulu qrafikinə uyğun olaraq təşkil olunub.

Citizen reception held in Ordubad
On July 30, Azer Mammadrahimov, Deputy Minister of Digital Development and Transport of the Nakhchivan Autonomous Republic, acting Minister, received citizens in the Ordubad district.
Before the reception, the Head of the Ordubad District Executive Power, Rajab Rahimli, and Azer Mammadrahimov visited the monument to the National Leader Heydar Aliyev erected in the city of Ordubad and laid flowers in front of it.
During the reception of citizens, appeals related to the fields of telecommunications, postal services, transport and employment were listened to, and relevant instructions were given to resolve the issues raised.
It should be noted that the reception was organized in accordance with the schedule of citizen reception in the districts of the Cabinet of Ministers of the Nakhchivan Autonomous Republic for 2026.